Stěhování bytů a domácností

Komplexní stěhovací služby od A do Z v soukromém sektoru. Levné stěhování bytů, rodinných domů, domácností či jejich částí, rekreačních objektů - chaty, chalupy ...

 

 

Jsme schopni uspokojit i speciální poptávku po stěhování předmětů - rozměrných či nadměrných, extrémně těžkých či jinak atypických břemen - pian, trezorů, nábytek z masivu, starožitného nábytku, uměleckých předmětů atp.

 

Stěhujeme jak po Praze tak po celé

České republice, a za zvláštních podmínek stěhujeme i po celé Evropské unii.

Stěhování firem

Mezi služby komerčního stěhování patří

nejen klasické stěhování firem, ale veškerý transport a přeprava od nábytku až po zboží.

 

Zajistíme stěhování kanceláří, skladů, strojů, zboží, stěhujeme hudební kapely, eventové akce, stěhovací práce či přeprava osob a materiálu. Převážíme i specializovanou techniku - např. pro film.

 

Zajistíme hromadnou přepravu vašich zaměstnanců, doručíme zboží do rukou vašeho zákazníka či doručíme objemná zařízení na místo.

Stěhování Praha

Náš stěhovací vůz přistavíme zdama kdekoliv po Praze. Nabízíme možnost pronájmu vozu s řidičem v rámci celodenního tarifu či formou hodinové sazby. 

 

Po Praze a v okolí Prahy standardně stěhujeme denně. Stěhování a přeprava osob a nákladů, stejně jako doplňkové služby naší společnosti tak lze v některých případech možno objednat i v den potřeby vašeho stěhování. V ideálním případě však doporučujeme se objednat 7 dní dopředu.

 

 

NAPIŠTE NÁM

Kontaktujte nás pro nezávaznou objednávku ...

STĚHOVÁNÍ A PŘEPRAVA – KAM, KDY, JAK?

Stěhování a přeprava kdykoli a kdekoli, ve dne i v noci. Sídlíme v širším centru a zajišťujeme stěhování a přepravu po Praze, Středočeském kraji, celé ČR a EU.

Stěhování Praha

Stěhování Praha Západ

 

Stěhování Praha Východ

Stěhování a přeprava po Středočeském kraji,

České Republice a Evropské unii zajistíme přistavení vozu

dle dohody.

přistavení vozu zdarma

do 20 km přistavení vozu zdrama 

do 20 km přistavení vozu zdarma

  • w-facebook
  • White Twitter Icon
  • Google+ Clean
Volejte dispečink +420 777 235 415