top of page
Stěhování bytů a domácností

Komplexní stěhovací služby od A do Z v soukromém sektoru. Levné stěhování bytů, rodinných domů, domácností či jejich částí, rekreačních objektů - chaty, chalupy ...

 

 

Jsme schopni uspokojit i speciální poptávku po stěhování předmětů - rozměrných či nadměrných, extrémně těžkých či jinak atypických břemen - pian, trezorů, nábytek z masivu, starožitného nábytku, uměleckých předmětů atp.

 

Stěhujeme jak po Praze tak po celé

České republice, a za zvláštních podmínek stěhujeme i po celé Evropské unii.

Komerční stěhování
Stěhování firem

Mezi služby komerčního stěhování patří

nejen klasické stěhování firem, ale veškerý transport a přeprava od nábytku až po zboží.

 

Zajistíme stěhování kanceláří, skladů, strojů, zboží, stěhujeme hudební kapely, eventové akce, stěhovací práce či přeprava osob a materiálu. Převážíme i specializovanou techniku - např. pro film.

 

Zajistíme hromadnou přepravu vašich zaměstnanců, doručíme zboží do rukou vašeho zákazníka či doručíme objemná zařízení na místo.

Zakázkové stěhování - stěhování na zakázku
Stěhování Praha

Náš stěhovací vůz přistavíme zdama kdekoliv po Praze. Nabízíme možnost pronájmu vozu s řidičem v rámci celodenního tarifu či formou hodinové sazby. 

 

Po Praze a v okolí Prahy standardně stěhujeme denně. Stěhování a přeprava osob a nákladů, stejně jako doplňkové služby naší společnosti tak lze v některých případech možno objednat i v den potřeby vašeho stěhování. V ideálním případě však doporučujeme se objednat 7 dní dopředu.

 

 

bottom of page