top of page

Tak takhle ne!


Tak takhle ne!

Sám jsem mnohokrát prokázal, že auta jsou nafukovací. Ale co je moc to je příliš :-))


Tohle chce zkrátka dodávku nebo alespoň vozík. Naštěstí, dnes už mám obojí :-)


To však neznamená, že se neuplatní staré české přísloví, že kovářova kobyla a ševcova žena chodí bosá. Nedávno se mi totiž stalo, že jedna dodávka byla v servisu, druhá "na kšeftě" a vozík pro změnu v druhém servisu. V tu chvíli přišla ke slovu schopnost improvizace a moje osobitá drzost :-P Když se nám nově zakoupená pračka nevešla ani do auta, ani do kufru, střešního nosiče nemaje, nezaváhal jsem a milou pračku jsem několika lany a kurty zkrátka připevnil přes C sloupky částečně na víko kufru a zadní okno. Bohužel dokumentaci nemám, protože moderní telefon s fotoaparátem taktéž odpočíval, tentokrát na reklamaci a tlačítkáčem nafotíte víte co? :-)


K této vrcholné improvizaci mě vyprovokoval arogantní škleb skladníka, který nám zboží vydával a u toho prohlásil: "No to sem na tebe zvědavej hochu!". Jen jsem se na něj ušklíbl a medově odvětil: "Tak se dívej HOCHU!". Jedním pohybem jsem zabalenou pračku implantoval na poněkud netradiční transportní místo. Hoch koukal jako čerstvě vyoraná myš. Stejně tak moje kamarádka, pro kterou jsem pračku převážel, která mne sice docela dobře znala, ale jak vidno, přesto netušila, čeho všeho jsem schopen. Pokud totiž řeknu, že to zvládneme, tak to prostě zvládneme i kdybych to měl osobně odnést na zádech.


Pravda, byla to veselá taškařice. Bavil jsem se nejen já a moje kamarádka, ale i další účastníci silničního provozu a v neposlední řadě i hlídka PČR, která si mne kvůli tomu, jak posléze příslušníci přiznali, zastavila.


No jak říkám, bylo veselo a dále to pokračovalo implementací tohoto očistného zařízení do prostoru kde za a) nikdy jindy žádná pračka nebyla, b) kam se na první pohled v žádném případě nemohla vejít (na druhý se tam již s použitím kapky "zvýšeného úsilí" vešla), a za c) připojením k vodovodnímu a odpadnímu řádu (což bylo jakžtakž v pohodě) a dále k rozvodu elektřiny (což bylo za doprovodu efektů mnohých také v pohodě). Teď už vím, kde má celá ulice jističe :-)))


Ale jinak to bylo vůbec žertovné, veselé odpoledne a večer, kamarádka je skvělá kuchařka, vína bylo také dostatek, takže suma sumárum jsem byl za dobrý skutek opět po zásluze potrestán pořádně přecpaným břuchem a roztomilou opicí.


Když jsem se pak ráno, sice s kocovinou, ale za střízliva podíval kam jsme tu pračku nacpali a uvědomil si jak jsme ji přes celou Prahu převezli, zkonstatoval jsem, že jsme měli zase jednou ze zadele kliku.#Stěhování #Taktakhlene

Doporučené
Poslední příspěvky
Archív deníčku
Témata
Zatím žádné štítky
Dejte nám svůj lajk!
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page